:: Tovar expedujeme do 24 hod. od objednania ::

Lavazza Expert Tierra Bio Organic zrnková 1 000 g

1 hodnotenie
 
Lavazza  Expert Tierra Bio Organic zrnková 1 000 g
  • 1 z 8
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €16,20
Ušetríte €0,90 (–6 %)
Cena €12,75 bez DPH
€15,30    
Kód tovaru 1382
Značka LUIGI LAVAZZA S.p.A. Via Bologna, 32 10152 Torino Italy
Kategória Lavazza
Záruka 2 roky
 

Lavazza Exper Tierra Bio Organic je dostatočne bohatá a silná káva s tónmi sušeného ovocia a drevitými arómami vo vôni sa najlepšie prejaví v espresse.

Táto zmes s prívlastkom BIO pochádza z 3 plantáži. Lavazza Tierra Bio Organic má aj certifikáty  Fair Trade a  Rainforest Alliance.

Zmes arabiky a robusty z bio certifikovaných fariem z tropických oblastí Južnej Ameriky, Afriky a Azie. Káva Lavazza Tierra Bio Organic je upražená v pražiarni Settimo Torinese v Turíne na stredný stupeň a v jej arome môžete poznať kvetiny a sušené ovocie.    "Fair trade" je obchodné partnerstvo založené na dialógu, transparentnosti a rešpekte, ktorého cieľom je väčšia spravodlivosť v medzinárodnom obchode. Prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju tým, že ponúka lepšie obchodné podmienky a chráni práva drobných výrobcov a pestovateľov - predovšetkým v rozvojových krajinách. Organizácie Fair trade (podporované spotrebiteľmi) aktívne podporujú výrobcu aj osvetu a presadzujú zmeny v pravidlách a spôsoboch konvenčného medzinárodného obchodu. "

Hmotnosť 1 kg
Arabica Zmes
robusta Zmes