:: Tovar expedujeme do 24 hod. od objednania ::

Marley Smile Jamajka zrnková káva 1kg

4 hodnotenia
 
Marley Smile Jamajka zrnková káva 1kg
  • 1 z 7
 
Dostupnosť Nedostupné ( vypredané )
Bežná cena €58
Ušetríte €6,10 (–11 %)
Cena €43,25 bez DPH
€51,90
Kód tovaru 1704
Značka MCEU Limited, Fidelitz Hause, Peterborough PE1 XG UK
Kategória Marley Coffee
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Marley Smile Jamajka je káva z vybraných zŕn arabiky (100%), z ktorých 20% tvorí ocenovaná arabica Jamaica Blue Mountain. Považuje sa za najlepšiu kávu na svete, dozrieva na horských svahoch pohoria Jamajské modré hory.

Vďaka jedinečnej tropickej klíme je táto káva jedinečná a stojí za to, že ju musíte vyskúšať. Charakteristickými vlastnosťami kávy tejto vynimočnej kávy sú bohatosť chuti, vyvážená kyslosť, celé telo a príjemná sladkosť. Názov je charakteristický pre tuto kávu pretože vám každý dúšok kávy vyčarí pozitívnu náladu.

 

 

Značka Marley Coffee bola vytvorená Rohanom, synom legendárneho Boba Marleyho. Známy hudobník sníval o tom, že bude presadzovať svoju vášeň a životnú filozofiu aj prostredníctvom kontaktu a úcty k prírode. Jeho syn sa tejto misie ujal, keď v očiach pestovateľov kávy v Etiópii videl rovnakú vášeň, akú videl aj u svojho otca.

Káva Marley Coffee je vynikajúca káva vytvorená s ohľadom na hodnoty ako ekológia, úcta k prírode, harmónia, spravodlivosť, láska a spoločenstvo. Káva tejto značky je certifikovaná spoločnosťou Rainforest Alliance. Marley Coffe tiež podporuje program One Tree Planted, vďaka ktorému sú vysadené stromy na viacerých kontinentoch.

Hmotnosť 1 kg
Arabica 100%
Robusta 0%