:: Tovar expedujeme do 24 hod. od objednania ::

Lavazza Expert Tierra Bio Organic Intenso zrnková 1kg

11 hodnotení
 
Lavazza  Expert Tierra Bio Organic Intenso zrnková 1kg
  • 1 z 7
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €16,20
Ušetríte €0,70 (–4 %)
Cena €12,92 bez DPH
€15,50    
Kód tovaru 1382
Značka LUIGI LAVAZZA S.p.A. Via Bologna, 32 10152 Torino Italy
Kategória Lavazza
Záruka 2 roky
 

Lavazza Exper Tierra Bio Organic je dostatočne bohatá a silná káva s tónmi sušeného ovocia a drevitými arómami vo vôni sa najlepšie prejaví v espresse.

Táto zmes s prívlastkom BIO pochádza z 3 plantáži. Lavazza Tierra Bio Organic má aj certifikáty  Fair Trade a  Rainforest Alliance.

Zmes arabiky a robusty z bio certifikovaných fariem z tropických oblastí Južnej Ameriky, Afriky a Azie. Káva Lavazza Tierra Bio Organic je upražená v pražiarni Settimo Torinese v Turíne na stredný stupeň a v jej arome môžete poznať kvetiny a sušené ovocie.    "Fair trade" je obchodné partnerstvo založené na dialógu, transparentnosti a rešpekte, ktorého cieľom je väčšia spravodlivosť v medzinárodnom obchode. Prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju tým, že ponúka lepšie obchodné podmienky a chráni práva drobných výrobcov a pestovateľov - predovšetkým v rozvojových krajinách. Organizácie Fair trade (podporované spotrebiteľmi) aktívne podporujú výrobcu aj osvetu a presadzujú zmeny v pravidlách a spôsoboch konvenčného medzinárodného obchodu. "

 

Vákuové balenie. Skladujte v chlade a suchu. Spotrebujte do: pozri na obale.

Hmotnosť 1 kg
Arabica 80%
Robusta 20%