:: Tovar expedujeme do 24 hod. od objednania ::

Caffé Diemme Prestigio, zrnková káva 1kg

4 hodnotenia
 
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Nedostupné ( vypredané )
Bežná cena €24
Ušetríte €5,50 (–22 %)
Cena €15,42 bez DPH
€18,50
Kód tovaru 2001
Značka Caffé Diemme Industria Caffe Torreatti, VIa Battaglia 69, 35020 Albignasego
Webová stránka značky diemmeattitude.com
Kategória Caffe Diemme
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

O kvalite tejto kávy vypovedá aj jej exkluzívnosť - nájdete ju len v najlepších benátskych, rímskych, či milánskych reštauráciách a kaviarňach alebo v špecializovaných obchodoch.

V supermarkete by ste ju hľadali darmo. Na rozdiel od klasickej ORO kávy Caffé Dieme je PRESTIGIO obohatená okrem piatich odrôd klasickej Arabicy – menovite Brazílie (Alta Mogiana, semi washed, polo mokré spracovanie), Tanzánie (Kilimanjaro, washed, mokré spracovanie), Indie (natural, suché spracovanie), El Salvadoru (washed, mokré spracovanie) a Kolumbie (Supremo, washed, mokré spracovanie) – ešte o jednu indickú odrodu Robusty (Cherry, natural, suché spracovanie).

Všetky odrody spolupracujú na budovaní veľmi výraznej celistvej chuti so širokou paletou aromatických asociácií, či už sušeným ovocím z odrody z Brazílie alebo čokoládovými tónmi, pochádzajúcimi z odrody z Tanzánie. O exotický, no veľmi jemný nádych pri prvej vôni sa stará Indická Arabica, v kombinácii s odrodou z Kolumbie. Samotná Robusta, ktorá je kľúčovou zložkou špecifickosti tejto kávy, je úzko prepojená s pôsobením odrody zo Salvadoru. V kombinácii dodávajú káve stredné telo s výraznými čokoládovými a korenistými arómami. Samotné espresso disponuje čokoládovou farbou, strednou krémou, vôňou miešajúcu kakao s ovocím a v neposlednom rade, aj vyváženou harmonickou chuťou. Kyslé tóny nachádzajú protiváhu v horkosti kakaa a sladkosti ovocných tónov.

 

Vákuové balenie. Skladujte v chlade a suchu. Spotrebujte do: pozri na obale.

Hmotnosť 1 kg
Arabica 90%
Robusta 10%