:: Tovar expedujeme do 24 hod. od objednania ::

Lavazza Tierra Fair Trade zrnková káva 1 kg

63 hodnotení
 
Lavazza Tierra Fair Trade zrnková káva 1 kg
  • 1 z 6
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €22
Ušetríte €4,50 (–20 %)
Cena €14,58 bez DPH
€17,50    
Kód tovaru 86
Značka LUIGI LAVAZZA S.p.A. Via Bologna, 32 10152 Torino Italy
Kategória Lavazza
Záruka 2 roky
 
Prémiová zmes 100% arabiky pre kávičkárov, ktorým nie je ľahostajné to, za akých podmienok sa pestujú zrná, ktoré putujú do ich kávy.

Zrnková káva ¡Tierra! Selection od značky Lavazza je intenzívna vyvážená zmes s plnou, mierne ovocno-kvetinovou chuťou a lahodnými tónmi mliečnej čokolády. Čaká vás extra príjemný zážitok, navyše s vedomím, že si vychutnávate kávu, ktorá je označená certifikátom Fair Trade.

A čo presne to znamená? Kávovník je pestovaný za podmienok, ktoré zabezpečujú férový prístup nielen k farmárom, ale aj k životnému prostrediu. Kávové zrná v tejto zmesi sú tej najvyššej kvality, pochádzajú zo Strednej a Južnej Ameriky a sú pražené tak, aby sa naplno rozvinula ich dokonalá aróma.
 
 
 
Fair trade je obchodné partnerstvo založené na dialógu, transparentnosti a rešpekte, ktorého cieľom je väčšia spravodlivosť v medzinárodnom obchode. Prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju tým, že ponúka lepšie obchodné podmienky a chráni práva drobných výrobcov a pestovateľov – predovšetkým v rozvojových krajinách. Organizácie Fair trade (podporované spotrebiteľmi) aktívne podporujú výrobcu aj osvetu a presadzujú zmeny v pravidlách a spôsoboch konvenčného medzinárodného obchodu.
 
Vákuové balenie. Skladujte v chlade a suchu. Spotrebujte do: pozri na obale.
Hmotnosť 1 kg
Arabika 100%
Robusta 0%